Już 27 października 2016 r. będę miał przyjemność poprowadzić szkolenie poświęcone cenom transferowym podczas multidyscyplinarnych warsztatów na temat centrów usług wspólnych organizowanych przez firmę szkoleniową Proability.

Więcej informacji na temat szkolenia oraz zakresu poruszanych tematów mogą Państwo znaleźć klikając w ten link.

Centra usług wspólnych to rozwiązanie powszechnie stosowane w grupach kapitałowych, które zmierzają do optymalizacji kosztów działalności oraz kumulacji wiedzy i doświadczenia dzięki centralizacji usług w wyspecjalizowanym podmiocie.

Centrum usług wspólnych wymaga odpowiednich rozwiązań w zakresie cen transferowych, aby zapewnić efektywne i bezproblemowe działanie. W pierwszej kolejności należy wymienić skuteczny model rozliczeń, który zapewni bezpieczeństwo podatkowe oraz prostotę w bieżącym stosowaniu.

Należy również pamiętać o wymogach dokumentacyjnych tak aby ewentualna kontrola podatkowa przebiegła szybko i zakończyła się sukcesem – opowiem o kontrolach, które potoczyły się inaczej oraz dlaczego tak się stało i jak można temu zapobiec.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w centrum konferencyjnym Golden Floor w biurowcu Millenium Plaza przy Al. Al. Jerozolimskie 123A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz